Працівника Луцькавтодору 200 метрів протягнули по асфальтованій дорозі

news

Вчора ввечері 53-річного Юрія Лобарчука, працівника Луцькавтодор, водій Toyota Land Cruiser 200 метрів протягнув по асфальтованій дорозі.

Про це пише gazeta.ua.

Бригада дорожників проводять капітальний ремонт траси Луцьк-Львів. Поблизу села Городище, під Луцьком половину дороги перекрили для ремонту. За рухом слідкують патрульні. За їхніми вказівками автомобілі виїжджають на ту частину дороги, на якій проводяться роботи.

«Близько 18.00 закінчилися роботи, — розповідає 35-річний Андрій Ольховий, виконроб Луцькавтодор. — Саме вантажили асфальтоукладальну машину на трейлер. Рух автомобілів на дорозі у той час припинився. Були встановлені попереджувальні знаки, увімкнули “мигалки”. Утворилася довга колона машин, чекали черги на виїзд».

«До трейлера приєднані спеціальні “лапи”, — розповідає Андрій Благовірний, керівник дільниці. — Вони піднімають асфальтоукладальника і вантажать його на трейлер. Юрій в той час сидів неподалік і слідкував за роботою».

Водій Toyota Land Cruiser на високій швидкості з`їхав на узбіччя і їхав у бік трейлера. Обляпав Юрія багнюкою із калюжі. Зупинився неподалік, відкрив двері. Юрій підійшов до чоловіка і зробив йому зауваження з приводу його необережності.

«Він запросто міг мене переїхати, — розповідає Юрій. — Я сказав йому, що ти робиш, чи ти маєш розум, чоловіче? Взявся рукою за дверці. А той каже, що не міг зупинитися. Ну як не міг, як стоять знаки, все як треба! Він накинувся на мене з матюками, а тоді різко поїхав».

Юрій тримався руками за дверцята, авто проїхало 200 метрів, тягнучи за собою чоловіка.

«Він спочатку підбігав за машиною, — говорить Андрій Благовірний, — відчепитися не міг, бо упав би і убився. Потім авто тягнуло його, поки не зупинилося».

«Водій кинув мені 200 гривень, каже, щоб штани собі нові купив», — продовжує Юрій.

У чоловіка роздерті штани, взуття. Їх довелося викинути. На ногах численні подряпини, синці.

«Чорний Land Cruiser, — розповідає Андрій Ольховий, — з номерним знаком АС 7752 ВА. Авто зареєстроване на Тарарая Олега Васильовича із Горохівського району Волинської області».

0 Комментариев