Прасувальні системи від Tefal

news

Багато господинь стикаються з проблемою, коли не можуть знайти праску, яка могла б не тільки прасувати, а й відпарювати. Компанія Tefal знайшла вихід з такої ситуації та розробила цілу прасувальну систему, яка виконує всі зазначені функції та навіть більше. Наприклад, модель TEFAL IXEO QT2020 виконана таким чином, що процес прасування перетворюється в улюблене заняття.

Турбуватися про якість продукту не потрібно, адже техніка продається на офіційному сайті Tefal в Україні. Вони гарантують якість і надійність техніки/посуду та аксесуарів, які пропонують своїм покупцям. За допомогою сайту можна знайти офіційних дистриб’юторів і замовити продукцію з гарантією на ремонт і обмін за європейськими стандартами.

Характеристики TEFAL IXEO QT2020

Прасувальна система TEFAL IXEO QT2020 економить не тільки ваш час, але й місце у квартирі, адже при своїй функціональності вона має невеликі габарити. Система об’єднує в собі праску, відпарювач і прасувальну дошку Smart Board, яка розрахована для вертикального та для горизонтального прасування.

Потужність пристрою дорівнює 2170 Вт, а тиск пара – 5.8 бар. Це говорить про те, що праска впорається зі складками будь-якої складності, тобто вашому бездоганному зовнішньому вигляду нічого не завадить. Обсяг резервуара для води досягає 1.1 л, а довжина шнура – 1.9 м. Такі параметри дозволяють використовувати прилад не тільки в домашніх умовах, але й в спеціалізованих ательє.

Потужний пар вбиває 99.9% мікробів, бактерій та інших мікроорганізмів, які можуть завдати шкоди здоров’ю людини. Це дозволяє прасувати дитячі речі, іграшки та меблі. Навіть вибаглива та ніжна тканина добре розгладиться за допомогою TEFAL IXEO QT2020, адже вбудована технологія Smart Protect захистить виріб від пошкоджень.

Модель TEFAL IXEO QT1020

TEFAL IXEO QT1020

Якщо настільки потужний пристрій вам не потрібен, то компанія пропонує модель з параметрами трохи нижче. Якість його знаходиться на такому ж високому рівні, а ось ціна трохи менша.

Так, TEFAL IXEO QT1020 має в собі також:

  • праску;
  • відпарювач;
  • прасувальну дошку, яка змінює своє положення.

Відрізняється від попереднього варіанту тим, що має потужність 1600 Вт. Показник нижче, ніж у попередньої моделі, не говорять про те, що прилад погано працює, – нагрівається він до максимуму за 45 секунд. Бак для води також трохи менший і дорівнює 1 л.

Технологія Smart Protect вбудована й у цю модель, тобто вам не потрібно побоюватися, що тканина пошкодитися, адже праска самостійно вибирає, яку температуру ставити, виходячи з виду матеріалу одягу.

0 Комментариев