Пожежа у Рожищенському гуртожитку: 11 сімей лишилися житла і будуть вдячні за допомогу від небайдужих

news

У місті Рожище на вулиці Сухарева, 44 вчора, 18 травня, близько 15:00 години відбулося загорання у гуртожитку, де мешкає 11 сімей.

Як повідомила очільниця Рожищенського осередку “Національного корпусу” Ірина Ющук,  вчора станом на 16:15 у приміщенні гуртожитку горів дах, плавилися від високої температури вікна, вигоріла уся середина, пише ІА “Волинські новини”.

На місці пожежі спочатку працювало шість екіпажів пожежників. Води для гасіння пожежі катастрофічно не вистачало, тому пожежні автомобілі періодично їздили за водою.

Активну участь у ліквідації пожежі брали небайдужі рожищани, які носили воду до гуртожитку відрами і наповнювали нею резервувари пожежних машин, а також виливали воду безпосередньо на вогнище. Серед них і активісти Національного Корпусу.

Загалом вогонь гасили екіпажі рятувальників з Копачівки, Переспи, Ківерців та Луцька. Усього залучили 40 рятувальників та вісім одиниць техніки.

Мешканців гуртожитку евакуювали, травмованих нема.

Зі слів потерпілих, у них не залишилось речей, якими можна буде користуватись. Меблі та техніка дуже обпалені та залиті водою. У поодиноких випадках людям вдається знайти вцілі документи.

«Згоріло все», – коротко й розпачливо каже жінка, дивлячись на свій дім.

Як повідомляє Суспільне, на ніч периметр місця пожежі було оточено для того, аби контролювати можливість подальшого обвалу будинку та уникнути пограбування, розповів начальник Рожищенського відділення поліції Сергій Поторась.

Тих, хто не мав де переночувати, тимчасово розмістили у гуртожитку ветеринарного коледжу.

Працівники ДСНС ліквідували пожежу за дві години. Станом на 19 травня будівля гуртожитку колишньої фабрики “Динамо” не придатна для життя. 11 сімей залишилися без даху над головою.

Потерпілі просять допомогти відновити будинок. Про це у фейсбуці повідомила Ірина Ющук.

За словами Ірини Ющук, понад 30 людей лишися без житла, особистих речей, документів. На щастя, обійшлося без людських жертв. Волиняни залишились на вулиці «у чому були».

Відтак, постраждалі від пожежі просять відгукнутися усіх небайдужих, адже гуртожиток буде не придатним для проживання щонайменше найближчі декілька місяців.

Погорільці просять надати посильну допомогу:

5168 7427 1315 6440 Ткачук Оксана Ярославівна (одна з постраждалих, кошти підуть для потреб усіх погорільців).

098 429 81 73 – Надія Володимирівна Колбун, голова ОСББ вул. Сухарєва 44

0 Комментариев