Позбавляємося синців під очима!

news

Погодьтеся – вони псують нам всю красу. І ніяк їх не замаскуєш ані тональним кремом, ані пудрою. Проте, щоб правильно обрати засіб боротьби з ними, необхідно, по-перше, визначити, до якого саме типу вони належать. Частіше за все це явище спадкове і залежить від товщини шкіри. Справа в тому, що в деяких жінок спостерігаються такі особливості розміщення судин під очима.

І, коли шкіра там дуже тонка, вони і проявляються більш помітно. В цьому випадку ефект «синіх тіней» може з’явитися ще в дитинстві. Позбутися цієї природної особливості майже неможливо, тож краще наносити на шкіру коректор з жовтуватим відтінком, що нейтралізує блакитний колір. Якщо ж у вас під очима набряки, які не сині, а, скоріше, коричнюваті, це може свідчити про внутрішні захворювання, а саме про проблеми з печією або нирками, тож мерщій до лікаря. Коли ж колір блакитний – скоріш за все, в вас порушення кровообігу і брак кисню в клітинах. На жаль, зараз це дійсно велика проблема. Тож частіше гуляйте у лісі, в парку, навколо озера чи річки тай просто одягніться тепліше і пройдіться хвилин 20 перед сном. І спати будете набагато краще. Проте нерідкі випадки, коли так званні синці – це не що інше ніж звичайна алергічна реакція на крем чи гель, який вам не підходить за складом компонентів. Тому звертайте увагу на те, що саме відбувається зі шкірою після використання нового косметичного засобу.

Але, через яку б причину ви не мали ефект стомлених очей, все ж таки є способи зробити цей недолік менш помітним. Тож не лише маскуємо, а й також лікуємо. Ось декілька продуктів, які напевно є на вашій кухні і які допоможуть вам у боротьбі з синцями.

1. Картопля. Найпопулярніший (він же найефективніший) варіант – це маска з сирої тертої картоплі. Картопляну кашу викладіть на марлю, а потім покладіть на повіки на 10-15 хвилин. Використовуйте таку маску 1-2 рази на тиждень. Для шкіри повік також корисна маска із суміші пшеничного борошна (1 чайна ложка), натертої картоплі та однієї столової ложки молока. Залиште таку суміш на 10 хвилин.

2. Чай. Щоденні примочки із завареного чорного чаю – чаїнки складіть в два марлевих мішечка, після чого накладіть їх на шкіру навколо очей на 10-15 хвилин. Якщо ж ви обрали чай в пакетиках, то після того, яки ви його запарите окропом, дайте йому остигнути та покладіть на деякий час в холодильник. Тепер на декілька хвилин приложіть його до повік, після чого змажте шкіру навколо очей кремом проти набряків.

3. Зелень. При наявних набряках навколо очей треба застосовувати крем із листя і стебла петрушки. Візьміть приблизно 20 грамів зелені, подрібніть її та перемішайте із 20 грамами вершкового масла. Такий домашній крем наносьте двічі на тиждень на вологу і очищену шкіру після вмивання холодною водою і протирання шматочком льоду.

4. Трава, а саме ромашка. Примочки из ромашки треба робити щодня ввечері перед сном. Для цього залийте чайну ложку квітів окропом та залиште настоятися на 10 хвилин. Теплі компреси тримайте 15 хвилин.

5. Лід. Краще заморожувати той самий відвар ромашки. Робіть масажуючи рухи протягом декількох хвилин. Це покращить кровообіг у клітинах шкіри.

Фізкультура для повік

Не забувайте щоденно використовувати пом’якшувальний крем, який треба наносити навколо очей, як вранці, так і увечері. Але не тисніть, а робіть плавні рухи, щоб не розтягнути шкіру. До того ж, вранці крем наносіть на вологу після вмивання і протирання льодом шкіру повік, а увечері – на ті ж ділянки, але вологим тампоном.

Два рази на тиждень робіть самомасаж повік. Це сприяє посиленню кровообігу в дрібних судинах під шкірою і оберігає від передчасної появи зморшок довкола очей – тобто гусячих лапок. Увечері, після того, як знімете макіяж, візьміть трохи оливкової олії і легко промасажуйте шкіру навколо очей в напрямі від внутрішнього до зовнішнього кута ока.

Автор статті: Олег Горох

0 Комментариев