Повідомили, за яких умов волинянам відключать опалення

news

У Волинській області відключать централізоване теплопостачання, якщо температура повітря не падатиме нижче позначки +8° за Цельсієм. Про це повідомили 31 березня під час засідання антикризового енергетичного штабу Волинської ОДА.

Про це пише VIP.

Директор департаменту ЖКГ Волинської облдержадміністрації Андрій Пиріг запевнив, що погодні умови дозволяють Волині сміливо готуватися до завершення опалювального сезону.

«Норми подачі тепла говорять про те, що, якщо середньодобова температура становитиме не менше +8 градусів, то є підстави для відключення централізованого теплопостачання. Середньодобова температура визначатиметься за показниками трьох днів», – інформував Пиріг.

Він додав, що голова Волинської ОДА Володимир Гунчик вже підписав розпорядження для органів місцевого самоврядування про завершення опалювального сезону. Окрім того, планують заслухати райони та міста на відповідних колегіях і нарадах, щоб з’ясувати, які були проблеми і чи не виникне у них проблем через відключення. До слова, вже 6 квітня розпочнуть роботу щодо підготовки опалювального сезону на 2016–2017 роки.

0 Комментариев