Повідомили, які проекти втілюватимуть в реальність для розвитку туристичного потенціалу Луцька

news

Два проекти громадських ініціатив перемогли в Луцьку серед 17 ініціатив, які запропонували лучани для розвитку туристичного потенціалу міста. Головна їхня ідея – дати туристам відчути дух древнього Лучеська, познайомитися з величною історією міста та отримати безліч несамовитих вражень, аби знову і знову за ними повертатися, – повідомляє Інформаційне агенство Волинські новини.

 

Конкурс ідей та проектів щодо розвитку туристичного потенціалу Луцька презентували в міській раді.

Результати оголосила начальниця управління туризму та промоції міста Луцької міської ради Катерина Теліпська.

«Луцьк має великий потенціал, тому прошу вас лишатися в нашому місті, і творити, приходьте до нас і надалі зі своїми ідеями. Нагадаю, торік загальний бюджет був 200 тисяч, адже була підтримка іноземного донора, цього року трохи менше – 100 тисяч гривень. Розглядаючи ваші ініціативи, нам важливо розуміти, який це дасть результат на майбутнє. Тому цього року у нас лише 2 переможця. Ті, хто сьогодні не переміг – доопрацьовуйте проекти.

Найбільше балів, 205, набрав лицарський фестиваль. Луцьк – місто лицарства і ми повинні в цьому напрямку розвиватися. Ще один проект-переможець – «Середньовічна костюмерна», – розповіла Катерина Теліпська.

Зауважимо, що ініціаторами проекту «Середньовічний Лучеськ. Доблесть віків» є Ващук Сергій, Клуб історичної реконструкції «Айна Бера» та Федерація Середньовічного бою.

Фестиваль середньовічної культури в Луцькому замку мають намір провести 2 вересня цього року для ознайомлення жителів та гостей міста з історією та життям середньовічного Лучеська.

За попередніми підрахунками фестиваль відвідають 2 тисячі осіб, з яких більше сотні – гості з Києва, Львова, Тернополя, Рівного та з Польщі, Німеччини, Австрії, Білорусі, Нідерландів.

Загалом вартість проекту 111 тисяч гривень, з яких підтримка міської ради буде в сумі 30 тисяч гривень.

Щодо створення мобільної історичної фотозони «Середньовічна костюмерна», то ініціаторами цієї ідеї є Катерина Дикса та Клуб історичної реконструкції «Айна Бера».

Реалізація проекту дасть можливість відчути атмосферу Середньовіччя в Луцьку для гостей міста та мешканців.

Вартість проекту 30 тисяч гривень, з яких 10 тисяч піде на пошиття шатро й 15 тисяч гривень на матеріали для пошиття костюмів (шерсть, льон), 5 тисяч гривень передбачено на зарплату майстру за пошиття костюмів.

Насамкінець кожному учаснику конкурсу проектів вручили подарунок на згадку.

 

Автор статті: Валентина Тиненська

0 Комментариев