Повідомили, які інциденти траплялися на «Бандерштаті»

news

«Бандерштат-2018», попри рекордну кількість гостей фестивалю, пройшов спокійніше ніж минулорічний фестиваль. Про це прозповів представник Громадського формування “Самооборона Волині” Данило Гетьман, – пише Інформаційне агенство ВолиньPost.

 

«Загалом все було спокійно. Якщо порівнювати із минулим роком, все було тихо, без особливих інцидентів», – зауважив самооборонівець.

За його словами, із інцидентів, які трапилися – одиничні спроби пронесення спиртного. Самооборонівці отримували повідомлення про те, що алкоголь можуть підвезти у певних автівках, тож було кілька випадків, коли ця інформація підтвердилася. Напої конфіскували.

«Бійок не було. Було кілька нетверезих осіб, але знову ж таки, менше, ніж минулого року», – додав Гетьман. Таких фестивальників, як і тих, хто розгулював територією без браслета вивели з території. Окрім того. деякі умільці додумалися в одному місці розкрутити паркан, аби проникнути на територію. Однак їх оперативно виявили.

У головному управлінні нацполіції на Волині прокоментували, що до охорони публічної безпеки залучили 14 правоохоронців, які працювали безпосередньо на території «Бандерштату» та прилеглих територіях.
За словами поліцейських, дійство відбулося більш-менш спокійно, скарги надходили лише на лінію «102» від мешканців прилеглих територій, і стосувалися вони порушення режиму тиші.

Крім «Самооборони Волині» та поліції, за порядком на території слідкували активісти «С14».

0 Комментариев