Повідомили, яка буде зарплата у борців з корупцією

news

Керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький зазначив, що для борцям з корупцією зарплати у 100 або 200 доларів недостатньо. Ця сума повинна становити близько 30 тисяч гривень. Інформує РБК-Україна.

Посадовий оклад співробітників антикорупційної прокуратури складе близько 30 тисяч гривень. Про це в ході брифінгу повідомив заступник генерального прокурора України – керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький, передає кореспондент РБК-Україна

“Що стосується заробітної плати працівників Антикорруционной прокуратури, то за законодавством посадовий оклад прокурора антикорупційної прокуратури повинен бути не менше посадового окладу керівника відділу центрального апарату Національного антикорупційного бюро. Тобто в середньому це становить близько 30 тис. грн”, – повідомив антикорупційний прокурор.

Холодницький вважає, що неможливо боротися з корупцією з зарплатою 100 або 200 доларів.

 “Але питання фінансування досі залишається відкритим, оскільки ті кошти, які необхідні для функціонування органів прокуратури, і ті, які нам пропонують у бюджеті, не збігаються”, – зазначив він.

Також Холодницький повідомив, що Антикорупційна прокуратура запрацює в повному обсязі після повного формування штату співробітників, однак, не зміг назвати певні терміни.

“Це залежить від комісії, яка зараз обирає кандидатів на адміністративні посади і чим швидше вона завершить свою роботу, чим швидше будуть призначені керівники, далі створюється комісія, яка буде відбирати працівників на рядові посади… Як тільки, так і зразу ми починаємо працювати”, – заявив антикорупційний прокурор.

Холодницький також зазначив, що має намір звернутися до комісії, яка визначає співробітників Антикорупційної прокуратури з тим, щоб прискорити цей процес.

За його словами, у вівторок, 1 грудня, комісія не змогла запропонувати кандидатури на посаду першого заступника та заступників антикорупційного прокурора. Разом з тим Холодницький допустив, що якщо в четвер , 3 грудня, комісія запропонує конкретні кандидатури на керівні посади Спеціалізованої антикорупційної прокуратурі, то він без зволікання вибере і затвердить своїх заступників.

“Вже ключі до Єдиного реєстру заяв отримав, ми не будемо чекати призначення всіх працівників, ми будемо працювати принаймні вже після призначення хоча б керівництва цієї організації”, – додав Холодницький.

0 Комментариев