Повідомили, як подати електронну петицію у Луцьку міську раду

news

Cьогодні, 29 жовтня, члени виконавчого комітету Луцької міської ради прийняли рішення про порядок розгляду електронної петиції, адресованої Луцькій міській раді.

Про це повідомляють у прес-службі Луцької міської ради.

Порядок розгляду електронної петиції, адресованої Луцькій міській раді, розроблено з метою забезпечення виконання Закону України «Про звернення громадян».

Громадяни можуть звертатися з Петиціями до Луцької міської ради через веб-сайт Єдиної системи місцевих електронних петицій http://e-dem.in.ua/lutsk далі – Веб-сайт петицій), який забезпечує: можливість створення Петиції автором (ініціатором); безоплатність доступу та користування інформаційно-телекомунікаційною системою, за допомогою якої здійснюється збір підписів; електронну реєстрацію громадян для створення та підписання Петиції; недопущення автоматичного введення інформації, у тому числі підписання Петиції, без участі громадянина; фіксацію дати і часу оприлюднення Петиції та підписання її громадянином.

Автор (ініціатор) Петиції заповнює спеціальну форму, яка розміщена на Веб-сайті петицій. При заповненні форми зазначаються прізвище, ім’я, по батькові громадянина (або представника групи осіб), а також адреса електронної пошти.

В Петиції має бути викладено суть порушеного питання, пропозиція щодо його вирішення, а в заголовку Петиції зазначено її короткий зміст.

Петиція не може містити заклики до повалення конституційного ладу, порушення територіальної цілісності України, пропаганду війни, насильства, жорстокості, розпалювання міжетнічної, расової, релігійної ворожнечі, заклики до вчинення терористичних актів, посягання на права і свободи людини.

Петиція оприлюднюється на Веб-сайті петицій протягом двох робочих днів з дня надсилання її автором (ініціатором) після перевірки Петиції відділом звернень громадян департаменту «Центр надання адміністративних послуг у місті Луцьку» Луцької міської ради на відповідність вимогам.

Дата оприлюднення Петиції на Веб-сайті петицій є датою початку збору підписів на її підтримку.

У разі невідповідності вимогам петиція не оприлюднюється, або може бути виключена з режиму оприлюднення, про що не пізніше двох робочих днів з дня її надсилання відділ звернень громадян повідомляє автору (ініціатору) петиції.

Петиція, яка містить неправдиві відомості, нецензурну лексику та лайливі вислови, також не оприлюднюється та не розглядається про що у дводенний строк від дня її надходження відділ звернень громадян повідомляє автору (ініціатору) петиції.

Громадянин, який бажає висловити свою позицію щодо Петиції, реєструється на Веб-сайті петицій та активує позначку «Підтримую» під обраною ним Петицією.

Петиція до Луцької міської ради розглядається, за умови збору на її підтримку протягом 14 днів з дня її оприлюднення не менш ніж 300 підписів громадян.

0 Комментариев