Повідомили, скільки заяв надійшло від батьків з проханням зарахувати дітей у школу №27

news

У школу №27 Луцька, яка має запрацювати вже з 1 вересня, батьки подали вже 470 заяв із проханням зарахувати дітей на навчання. Про це 9 серпня під час огляду приміщення закладу повідомила очільниця міського управління освіти Зіновія Лещенко, – пише Інформаційне агенство ВолиньPost.

 

За словами посадовиці, до управління надійшло вже 470 заяв від батьків щодо навчання дітей у КЗ ЗСО “Луцький ліцей №27 Луцької міської ради Волинської області”.

“Батьки буквально щодня доносять заяви”, – мовила Лещенко. Загалом навчальний заклад розахований на 650 місць.

“Прийнято рішення дітям із 10-11 класів залишатися у школах, де вони здобували навчання протягом основної школи”, – додала Лещенко.

Тож йдеться про 470 заяв щодо дітей з першого по дев’ятий клас. До першого класу, яких у школі запланували чотири на паралелі, подали 124 заяви.

Директор навчального закладу Віталій Бонадар розповів, що буде також три других класи, по два третіх, четвертих, п’ятих і шостих, та по одному сьомому, восьмому й дев’ятому.

“Педагогічний колектив на даний момент вже практично підібраний. Лишаються питання по технічному персоналу”, – додав Бондар. За попередньою інформацією, у школі працюватимуть 25 вчителів.

“Це фахівці, професіонали, які вже працювали в навчальних закладах та молодь, яка бажає працювати”, – додав Бондар.

0 Комментариев