Повідомили, скільки дітей Донбасу забрала війна

news

Від початку бойових дій у Донецькій області загинуло 49 дітей, поранено — 138, повідомляє «ВВС Україна» з посиланням на обласне управління поліції.

Кількість дітей, що загинули в Луганській області, не називають.

За офіційними даними, з майже 1200 шкіл в Донецькій області на підконтрольній Україні території залишилося трохи менше половини — 542 школи. В них навчаються 155 тисяч дітей.

«У прифронтових районах малеча виживає у тяжких умовах, без світла, води чи опалення, учні ходять в школу під звуки обстрілів, а комусь взагалі немає, де вчитися», — сказано в повідомленні управління Національної поліції в Донецькій області.

У прифронтових районах через обстріли й руйнування закрито 13 шкіл: в Авдіївці, Мар’їнці, Виноградному, Новотроїцькому, Миронівському, Пісках, Опитному й інших містах і селах.

«Наразі небезпечні або непридатні до навчання школи залишаються закритими, адже ситуація по усій лінії розмежування загострилася – бойовики все частіше відкривають вогонь по населених пунктах на всій лінії розмежування», — кажуть у поліції.

За даними ООН, від військових дій на Донбасі загинуло понад 9 тис. людей, більше 20 тис. поранено.

За офіційними даними Києва, які 30 січня озвучив президент Петро Порошенко, від конфлікту на Сході на той час загинуло 2269 українських солдатів.

0 Комментариев