Повідомили, скільки буде коштувати новий iPhone 7

news

iPhone 7 Plus з 256 ГБ пам’яті, ймовірно, стане найдорожчим смартфоном за всю історію Apple.Про це повідомляє Кореспондент.net.

Нове покоління “яблучних” смартфонів iPhone 7 Plus буде з вбудованою пам’яттю об’ємом 256 ГБ.
Про це повідомив Mydrivers з посиланням на обізнані джерела в ланцюжку постачальників Apple.
Відзначається, що поява 4K-відеозйомки в iPhone позначило проблему з браком доступного простору на вбудованому накопичувачі, тому для наступної модифікації вирішено додати версію з 256 ГБ пам’яті.
Стандартна модель iPhone 7 при цьому отримає 32 ГБ внутрішньої пам’яті, що вдвічі перевищує обсяг вбудованого сховища базових версій в рамках лінійок iPhone 6s і iPhone 6s Plus.
iPhone 7 Plus з 256 ГБ пам’яті, ймовірно, стане найдорожчим смартфоном за всю історію Apple.
Час автономної роботи Plus має збільшитися на 12% за рахунок батареї на 3100 мАг.
Раніше вже стало відомо, що iPhone 7 позбудеться фізичної кнопки Home, яку замінить сенсорний аналог, вбудований у поверхню дисплея.
Щоб збільшити привабливість новинки, iPhone 7 стане повністю пило- та водонепроникним, що дозволить йому витримувати без наслідків занурення на певну глибину.
В iPhone 7 буде застосований новий процесор Apple A10, який значно перевершує в плані потужності та енергоефективності A9 в iPhone 6s, при цьому 5,5-дюймовий апарат зможе похвалитися наявністю 3 ГБ оперативної пам’яті.
Крім того, джерела стверджують, що корпус буде зроблений із застосуванням нових композиційних матеріалів, що відмінно пропускають радіосигнал, завдяки чому Apple зможе відмовитися від характерних пластикових смужок на задній панелі.
Дебютує iPhone 7 у третьому кварталі 2016 року і буде коштувати в діапазоні 650-1050 доларів.

 

0 Комментариев