Повідомили про стан здоров’я маленької волинянки Насті Абрамчук

news

Маленька волинянка Настя Абрамчук зараз перебуває у Туреччині. Там у клініці їй зробили складну операцію на мозку. Дівчинака знаходиться у післяопераційному блоці. До неї потрохи повертається мова, відновлюються реакції.

 

 

 

Про це повідомляють на сторінці Настуся Абрамчук БИТВА ЗА ЖИТТЯ у Facebook.

«Вже 22 дні наша Настуся знаходиться в клініці MEDICALPARK в Стамбулі… 8 днів в реанімації та 14 у післяопераційному блоці…  Потрохи повертається мова, відновлюються реакції… Вже зняті зонди і дівчинці дозволено самостійне харчування”, – пишуть волонтери.

Задоволений результатами операції й нейрохірург Сердар Баки Албейрак. За його словами,  Настуся неймовірно сильна дівчинка, справжній борець за життя.

Волонтери повідомляють, що завтра будуть  вирішуватися термін перебування в післяопераційному блоці і питання про переїзд на реабілітацію. 

Аби підтримати сім’ю Абрамчуків та допомогти провести перемовини з клінікою MEDICALPARK щодо оплати рахунків Насті та подальшого плану лікування,  волонтери приїхали у медзаклад . Вони нагадують, що  що за операцію та 8-денне перебування в реанімації батьками згідно рахунку сплачено лише 18 000$,  з 25 000$ заявлених, тому що професор-нейрохірург Сердар Бакі Албайрак відмовився від свого гонорару.

“Радісно сповіщаємо, друзі, що керівництво клініки MEDICALPARK пішло нам на зустріч та прийняло рішення НЕ БРАТИ ОПЛАТУ за весь час лікування та перебування Настусі у післяопераційному блоці !!
А це 28 000$!!!!!!!!
Стамбульські лікарі та адміністрація клініки переконані, що факт операціі та післяопераційного відновлення Настусі на сьогодні ексклюзивний і з наукової і з медичної точки зору. Це дуже рідкісний та індивідуальний випадок оперування гліобластоми головного мозку , який увійде в історію медицини !!
Щиро дякуємо адміністрації клініки за такі фінансові рішення та за таке відношення до нашої Настусі !!!!
Щиро дякуємо турецьким лікарям, що спасли нашу дитину.
СЛАВА БОГУ…”, – йдеться у дописі.

0 Комментариев