Повідомили, кому в’їзд в Старе місто Луцька буде безкоштовним

news

Під час оперативної наради заступник міського голови Сергій Григоренко повідомив, що 29 грудня о 14 годині у залі засідань Центру надання адміністративних послуг (вул. Лесі Українки, 35) відбудеться “круглий стіл” щодо обговорення питання обмеження руху транспорту у Старому місті.

Про це інформують на сайті Луцької міської ради.

Він зауважив, що це питання розглядається уже тривалий час, однак, кінцевого рішення так і не прийнято. Для підприємців і громадян, які ведуть підприємницьку діяльність та проживають там, в’їзд буде безкоштовний.

Сергій Григоренко зауважив, що у європейських країнах обмежено рух та паркування в історичних частинах міста. Нині у Старому місті все хаотично, часто туристичні автобуси туди просто заїхати не можуть. На його переконання, варто впорядкувати це і зробити Луцьк зручним для туристів.

Перший заступник міського голови Тарас Яковлев звернув увагу департаменту житлово-комунального господарства на прибирання вулиць. За його словами, зима нині тепла, снігу нема і на вулицях необхідно наводити лад.

Також він звернувся до керівника КП “Луцькспецкомунтранс” Валерія Кузьмича, щоб працівники були готові завжди виїхати на очистку вулиць від снігу чи посипання доріг сумішами під час ожеледиці.

0 Комментариев