Повідомили деталі розслідування вбивства 16-річної волинянки

news

Заступник начальника Головного управління Національної поліції України Наталія Пасічник розповіла подробиці досудового розслідування жорстокого вбивства 16-річної Катерини Литкіної.

З приводу цього 22 серпня відбувся брифінг, — пише VIP.

За словами Наталії Пасічник, у суботу, 20 серпня, було оголошено про підозру у скоєнні злочину неповнолітньому студенту Назару, колишньому хлопцеві Катерини. Для нього обрали запобіжний захід – тримання під вартою. «Хлопець заперечує свою причетність. Але ми отримали беззаперечні докази його вини (і матеріальні, і речові). Речові докази належать потерпілій, а були виявлені у підозрюваного», – запевнила Пасічник.

На її переконання, раніше до кримінальної відповідальності підозрюваний не притягався, на обліку не перебував. Наразі ж поліція опрацьовує інформацію для підтвердження або спростування причетності до вбивства Катерини Литкіної двоюрідного брата Назара. Одразу ж після зникнення дівчини він поїхав до Словенії, де, за інформацією поліції, проживає вже багато років.

«Законодавством передбачено ряд заходів, які можна вжити, якщо людина за кордоном. Але наразі ми оголосили про підозру лише тому, щодо кого було достатньо доказів», – розповіла заступник начальника головного поліцейського Волині. Наразі ж колишньому хлопцеві Катерини Литкіної оголосили підозру у скоєнні злочину згідно зі статтею 115 Кримінального кодексу України.

Перша частина цієї статті передбачає позбавлення волі до 15 років. Якщо ж будуть доведені факти, передбачені частиною 2 статті 115, хлопцеві може загрожувати довічне ув’язнення. До того ж, у поліції є ще частина версій щодо страшного вбивства неповнолітньої дівчини з Нововолинська. Їх не озвучили, утім обіцяють опрацювати всі.

0 Комментариев