Посівний календар 2021 – помічник для всіх, хто займається городництвом та садівництвом

news

Посівний календар 2021 – календар садівника-городника допоможе обрати сприятливі дні, коли можна сіяти, садити ті чи інші рослини, обрізати та захищати дерева від шкідників, виконувати інші види роі. Таким чином, ви зможете спланувати ефективну роботу в саду та городі, дізнавшись сприятливі та несприятливі дні.

Місячний посівний календар для любителів-городників – путівник знань з далеких часів. Він повідомляє, яка на даний момент фаза Місяця і яка буде в найближчі дні. а вони і є важливим фактором у розвитку господарства, хоч і невеликого, наприклад як дача.

Відомо, що кожна травинка народилася під певним знаком Зодіаку, і залежно від того, під яким знаком їй судилося народитися, вона і буде рости відповідним чином. А супутник нашої планети у певні дні допомагатиме їй у зростанні, а в якісь – сповільнить її розвиток. Так само відбувається і з тими рослинами, овочами, фруктами, деревами та чагарниками, які висаджує на свою землю городник.

Враховувати місячні фази обов’язково!

Календар садівника-городника: січень 2021

Напевно, у вас не завжди буде можливість зайнятися своїм городом у зазначені дні місячного календаря на 2021 рік. У таких випадках можна сіяти або садити й в інші дні, але обов’язково дотримуйтеся місячних фаз:
-у дні молодика і повного місяця не можна займатися садовими і городніми роботами;
-не варто у знаках Водолія і Лева сіяти насіння або висаджувати розсаду;
-у дні, коли місяць переходить з одного зодіакального знака в інший, теж не потрібно нічого сіяти – рослини не будуть повноцінно розвиватися.

Знаючи про нюанси висаджування рослин у місячні періоди, можна домогтися хорошого врожаю, але обов’язково враховуйте наступне:
-плоди (морква, картопля, буряк, редька та інші) потрібно садити в ті дні, коли місяць зменшується;
-плодові та листові рослини (помідори, перець, баклажани, капуста, петрушка, кріп та інші) слід висівати у дні, коли йде зростання Місяця.

Календар садівника-городника: лютий 2021

Завантажити календар можна за посиланням або придбати в пунктах продажу газету “Волинські оголошення”

 

0 Комментариев