Порошенко і король Нідерландів обговорили катастрофу Боїнга

news

Повідомляє korrespondent.net

Президент України Петро Порошенко під час аудієнції з королем Нідерландів Віллемом-Олександром висловив співчуття рідним та близьким жертв трагедії малайзійського Боїнга і запевнив у активній співпраці з Нідерландами в питаннях розслідування всіх обставин цієї катастрофи та притягнення винних до відповідальності, повідомляє прес-служба глави держави.

“Україна буде надійним адвокатом жертв трагедії малайзійського Боїнга МН17 і використовує непостійне членство в Раді Безпеки ООН, щоб тримати це питання серед ключових тем порядку денного СБ ООН”, – підкреслив Порошенко.

Крім цього, президент висловив подяку Нідерландам за політичну підтримку, солідарність і практичну допомогу Україні у протидії зовнішній агресії, а також на шляху розвитку європейської держави.

Порошенко повідомив про прогрес України у контексті реформ і висловив готовність до подальшого поглиблення партнерства з Нідерландами. Він наголосив на важливості питання про безвізовий режиму з ЄС, якому український народ надає особливого значення.

Президент запросив короля Нідерландів відвідати Україну з візитом у зручний для нього час.

___________________________________________________________________________

Малайзійський літак, що прямував рейсом MH17, розбився 17 липня 2014 року після того, як він був збитий імовірно ракетою “земля-повітря”. Всі 298 людей, що перебували на борту, загинули.

Звіт Нідерландів щодо Боїнга: Україна мусила закрити небо

Оскільки дві третини жертв були нідерландцями, розслідування авіакатастрофи було доручено Голландії. Уряд України і Захід вважають, що літак був збитий проросійськими сепаратистами, проте Москва вважає, що відповідальність за загибель лайнера лежить на Києві.

0 Комментариев