Порошенка освистали на Інститутській

news

Повідомляє gazeta.ua

Сьогодні на вулиці Інститутській, куди люди прийшли вшанувати загиблих майданівців та покласти квіти до меморіалу, виник конфлік із правоохоронцями.

Причиною стало перекриття вулиці через приїзд до пам’ятного хреста героїв Небесної Сотні президента Петра Порошенка.

Коли глава держави прибув до знакового місця, натовп освистав його. Також на адресу президента викрикували лайливі слова і скандували фрази “Ганьба!” та “Банду геть!”

Порошенку кричать ганьба на Інститутській pic.twitter.com/nXrjQmWe7a

Eldar Sarakhman (@ESarakhman) 21 ноября 2015

Наразі на місці події зібралось біля півтисячі осіб. Фізичних сутичок із поліцією не виникало.

Нагадаємо, 21 листопада, українці відзначають День Гідності та Свободи, який відзначається згідно з Указом президента №872 від 13 листопада 2014 року.

Свято встановлене на честь початку цього дня двох народних виступів: Помаранчевої революції (2004 року) та Революції Гідності (2013 року) і є своєрідним наступником свята Дня Свободи, що відзначалося на честь Помаранчевої революції з 2005 до 2011 року 22 листопада.

21 листопада 2013 року розпочалися перші протести української громадськості у відповідь на рішення уряду України на чолі з Миколою Азаровим про призупинення процесу підготовки до підписання угоди про асоціацію між Україною та Євросоюзом.

З нагоди цього дня, 21 листопада, у Києві та інших населених пунктах відбудуться урочистості та меморіальні заходи за участю представників органів влади та громадянського суспільства. Президент України Петро Порошенко, як інформує його сайт, покладе квіти до Хреста на місці загибелі учасників Революції Гідності.

0 Комментариев