Помер відомий луцький екскурсовод Олег Виноградов

news

У Луцьку помер відомий екскурсовод Олег Виноградов. Про це у Facebook повідомила Ольга Мельничук-Адамчук, – передає Інформаційне агенство ВолиньPost.

 

«Краєзнавець-аматор, натхненник та ентузіаст збереження Старого міста, людина, якій всі ми завдячуємо можливістю оглядати підземелля луцького костелу.

Він віддав цьому підземеллю практично 40 років життя, розбираючи та розчищаючи його разом з однодумцями з клубу «Ентузіаст» ще з початку 80-х років минулого століття. Десятиліттями проводив у ньому свої чудернацькі екскурсії, в які старався втиснути все те, що знав про це місце.

Захоплена людина «на своїй хвилі», яка з віком і з часом накривала його все більше. Хтось захоплювався, хтось, навпаки, ганив. Але факт залишиться фактом: якби не Олег Олексійович, хтозна, чи побачив би сьогодні хтось ці загадкові лабіринти. Це ім’я нарівні з іменами інших відомих лучан назавжди вписане в історію нашого міста», – розповіла жінка.

Також Ольга Мельничук-Адамчук зазначила, що прощання з чоловіком відбудеться 1 липня, на проспекті Волі, 62 (домашня адреса Виноградова).

«Похорон відбудеться завтра, 01.07», – підкреслила жінка.

0 Комментариев