Полювання» на Санту: як створити новорічний настрій, коли його немає?

news

Супермаркети та крамниці вже дістали з комор святкову ілюмінацію, а батьки вже можуть вибирати малим подарункові набори цукерок – Новий рік уже зовсім скоро! Але що робити, коли замість пухнастого снігу на вулицях мряка та туман, а робота забирає усі сили? Без паніки, святковий настрій можна зробити самим!

  • Почніть прикрашати дім

Завітайте найближчої суботи або неділі до відділу з новорічним декором. Серед сяючих кульок з різнокольорового скла, золотих янголів та парчевих бантиків ви відразу відчуєте особливе приємне хвилювання. Виберіть кілька іграшок, теплі жовті гірлянди з ліхтариками або штучні засніжені гілочки, які можна поставити у вазу в вітальні. І проведіть затишний вечір під акомпанемент різдвяних пісень Френка Сінатри, прикрашаючи оселю. Ялинку дістанете потім, сьогодні головне – створити казкову атмосферу на противагу сірим будням.

  • Завітайте з коханими на каток

Важко уявити більш романтичну зимову розвагу! Вдягніть зручні штани, виберіть стильну жіночу жилетку на Kasta.ua, зробіть сексуальні локони – перетворіть побачення на кадри з різдвяної голлівудської мелодрами! А після катка завітайте до маленької кав’ярні або погодуйте голубів у міському парку.

  • Починайте готувати подарунки

Так ви точно встигнете вибрати найкраще, а також уникнете натовпу в торговельних центрах. Коханому можна купити чоловічу толстовку або фітнес-браслет останньої моделі, мамі – велику затишну ковдру з натуральної вовни, всім без винятку – смачні шоколадні цукерки. Бажано, із сухофруктами, які в холоди підвищують настрій.

  • Передивіться новорічні фільми

Зробіть какао, наберіть побільше маршмелоу та печива, вимкніть світло і насолоджуйтесь атмосферою! Підказка для тих, хто давно не цікавився новорічним сінематографом: святковий настрій допоможуть створити «Три горішки для Попелюшки», «Сам удома», «Подарунок на Різдво», «Поки ти спав» та ін.

  • Виберіть для оселі новий казковий аромат

По-перше, можна купити готовий спрей із ароматом кавових напоїв, какао, ванілі або інших затишних спецій. По-друге, можна вибрати натуральний «ароматизатор» для оселі: вам знадобляться ефірні олії цитрусових, сосни або ялівцю, а також аромалампа. До речі, деякі олії – лимон, розмарин, евкаліпт – не тільки ароматизують приміщення, а й знищують бактерії та «дезінфікують».

Автор статті: Сергій Ленкін

0 Комментариев