Поляки затримали українця, який 14 років був у розшуку

news

На польсько-українському кордоні у Медиці польські прикордонники затримали громадянина України, якого 14 років на терені 190 країн світу розшукував Інтерпол. Про це повідомляє Польське радіо.

У вівторок, 2 жовтня, у пункті пропуску в Медиці (Підкарпатське воєводство) польські прикордонники  затримали 32-річного громадянина України. Чоловіка розшукували у 190 країнах світу так званим червоним повідомленням Інтерполу за вбивство. Після рішення суду затриманого мають екстрадувати в Україну.

За словами речниці Бескидського відділу Прикордонної служби Ельжбєти Пікор, затримали українця у пішохідному пункті пропуску в Медиці, який хотів покинути територію Польщі.

За її словами, під час паспортного контролю польські прикордонники з’ясували, що українця розшукує Інтерпол. Виявилося, що 32-річного громадянина України 14 років розшукують на терені 190 країн світу так званим червоним повідомленням (англ. Red Notice) Інтерполу. Його підозрюють у вбивстві в Україні.

Згідно із процедурою, чоловіка затримали та переказали поліції. Його подальшу долю вирішить суд.

«Червоне повідомлення» означає найвищий рівень міжнародного розшуку і це інформація для служб усіх країн, що розшукуваний є небезпечним злочинцем.

Від початку 2019 року у підкарпатських пунктах перетину державного кордону польські прикордонники вже затримали понад 200 осіб, дані яких є у національних або міжнародних базах розшуку.

0 Комментариев