Польського депутата оштрафували за те,що багато говорив

news

Незважаючи на накладені фінансові санкції, депутата не виключили із засідання парламенту.

Опозиційного польського депутата Михала Щербу оштрафували за перевищення ліміту часу, відведеного на виступ у стінах парламенту. Про це повідомляє Радіо Польща.

Зокрема, глава Сейму вирішив, що депутат Громадянської платформи Щерба повинен заплатити 2,5 тисяч злотих (600 євро).

 “Це перший випадок за останні сім скликань Сейму, коли депутат, який не був виключений із засідання, а тільки отримав попередження, був покараний фінансово. Це дискредитаційне рішення спікера, який звернувся з такою пропозицією до президії”, – сказав Михал Щерба в ефірі телеканалу TVPInfo.

Щерба отримав догану від спікера Марека Кухцинського під час дебатів 2 грудня, коли правляча партія Право і справедливість вибирала п’ять нових суддів Конституційного суду.

Під час свого виступу Щерба звернувся до спікера з питанням, навіщо він “легітимізує безправні дії щодо Конституційного суду”. Після цього йому вимкнули мікрофон.

“ПіС фінансовими санкціями затикає рот опозиції. 2500 злотих коштувало моє незакінчене хвилинне питання про незаконне призначення суддів”, – прокоментував Щерба ситуацію.

Він має намір оскаржити рішення в президії Сейму, проте вважає, що це не принесе результатів, оскільки більшість в ньому становлять депутати від правлячої партії.

0 Комментариев