Поліція повернула 93-річному волинянину нагороди, які були викрадені на початку січня

news

Начальник Локачинського відділення поліції Володимир Веремчук вручив 93-річному жителю села Коритниця нагороди, які один із зловмисників викрав на початку січня цього року. Правоохоронці встановили особу злодія та повернули ветеранові Другої світової війни його бойові відзнаки, – повідомляє сектор комунікації поліції Волинської області.

 

 

За допомогою до Локачинського відділення поліції зверувся 93-річний житель району. Ветеран повідомив, що з його будинку невідома особа викрала піджак із нагородами та кишеньковий годинник.

Поліцейські встановили, що крадіжку скоїв раніше судимий 32-річний житель Горохівського району. Відзнаки за копійки зловмисник встиг продати скупникам цих речей. Правоохоронцям вдалося відшукати та вилучити майже усі викраденні нагороди, відзнаки та піджак.

Співробітники Локачинського відділення поліції повернули ветеранові, знайдений піджак із бойовими нагородами.

Пенсіонер висловив щиру подяку усім поліцейським, причетним до розкриття цього злочину.

Нагадаємо, що в листопаді 2016 року керівник поліції Волині,генерал поліції третього рангу Петро Шпига вручив 66-річній жительці Луцька Валентині Корусь нагороди її покійних батьків, які боролися з нацизмом у роки Другої світової війни. У жовтні злодії обікрали помешкання лучанки й окрім, ювелірних виробів зловмисники забрали родинні реліквії – нагороди батьків господині квартири. Зокрема, викрали військові ордени Вітчизняної війни та Слави, ювілейні медалі. Тоді поліцейські викрили організовану злочинну групу, що спеціалізувалася на квартирних крадіжках і вилучили відзнаки.

 

0 Комментариев