Погода восени подарує “температурні гойдалки”

news

Погода восени 2020 відрізнятиметься різкими перепадами температури. Вдень і вночі різниця може становити до 15 градусів. Про це заявив синоптик Олег Христевич, повідомляє Obozrevatel.

Синоптик прогнозує, що вдень температура повітря може скласти 20-25 градусів, а вночі – всього 5 градусів.

Христевич підкреслив, що поточний тиждень в Україні буде теплим і практично сухим. За його словами, до заморозків ще далеко.

“Зараз вегетація триває, помідори ще ростуть, урожай ще не зібраний, тож про заморозки говорити ще зарано. Ще, щонайменше, місяць про них не повинно бути мови”, – сказав він.

Синоптик уточнив, що українці можуть розраховувати і на “бабине літо” в жовтні”, яке триватиме 10-14 днів.

Свій прогноз погоди озвучила заступник начальника відділу метеопрогнозів Українського гідрометцентру Наталія Голеня, передають Факти.

За її словами, до понеділка, 31 серпня, в західних і північних областях очікується підвищення температури до 30 градусів. На решті ж території країни термометри показуватимуть 30-35 вище нуля.

“З 1 вересня можливе зниження температури. А що стосується опадів на початку вересня, то вони можуть бути на заході країни. До кінця наступного тижня в Україні протримається спека в межах 30 градусів. На півдні та Сході може бути навіть +36”, – розповіла синоптик.

Синоптик Українського гідрометцентру Роман Мурмило розповів, що “як мінімум, половину вересня у більшості регіонів України зберігається літній характер погоди з окремими вторгненнями холодних повітряних мас”.

За його словами, очікується +25-30 градусів, але варто бути готовими і до трьох-чотириденних періодів похолодання, пише Обозреватель.

У той же час по-справжньому подих осені українці відчують лише в другій половині вересня.

Дослідник народної метеорології Олександр Васянович вважає, що осінь 2020 повинна бути сухою і в Києві, і в Дніпрі, і в Одесі, й у Львові. Пояснення просте: на Мокрину (1 серпня) і на Іллю-пророка (2 серпня) дощів не було і було досить прохолодно.

Народний прогноз від Леоніда Горбаня навпаки обіцяє дощі та холоди.

“А починаючи з 5 вересня температура різко опуститься до +19-20 градусів. На такому рівні вона протримається до 25-го числа. А з 25 вересня температура знизиться до +11-13 градусів”, – розповів народний синоптик.

За його словами, “жовтень в Одеській області буде дуже холодним”:

  • з 1 по 10 жовтня – до +12-14 градусів,
  • з 11 по 17 жовтня – до +16-17 градусів,
  • а з 18 жовтня – близько +15-16 градусів.

Погода в вересні на півдні України буде досить дощовою: невеликі опади очікуються 1-5 вересня, а сильні дощі – з 12-го по 15-го число, невеликий дощ – 25-го числа. У жовтні дощі прогнізуються 10-го числа, потім 15-18 і 26 жовтня.

0 Комментариев