Погода в Україні змусить українців згадати про пуховики

news

Погода в Україні буде холодною, з нічними морозами, а на вихідних в деяких областях піде перший сніг. Синоптики попередили нас про те, що варто готуватися до затяжного холодного періоду.

Так, в Українському гідрометцентрі показали карти погоди на найближчі п’ять днів. Судячи з них, листопадового бабиного літа на горизонті поки що не видно. Найближчі опади зачеплять частину країни в суботу 14 числа.

Вже 12 листопада в західних і південних областях вдень +5+9, вночі 0… +5. На решті території вдень +2+7, а вночі від 0 до -4 морозу.

В Україну йдуть затяжні холоди: синоптики засмутили новими картами погоди

Погода в Україні 12 листопада (скрін: meteo.gov.ua)

13 листопада день буде ясним, з температурою на Заході і Півдні +5+10, вночі тут +2+4 градуси. Решта території з незначними +3+5 і заморозками – від -4 до +1 градуса.

В Україну йдуть затяжні холоди: синоптики засмутили новими картами погоди

Погода в Україні 13 листопада (скрін: meteo.gov.ua)

У суботу, 14 листопада, на Північ нагряне мокрий сніг. Температура залишиться на колишньому рівні.

В Україну йдуть затяжні холоди: синоптики засмутили новими картами погоди

Погода в Україні 14 листопада (скрін: meteo.gov.ua)

15-16 листопада знову пануватиме антициклон із сухою погодою. Але буде холодно – від +1 до +5 вдень і заморозками (-5… +1 градусів). Вище температура на Півдні та Заході – від +4 до +9 в денний час, до -1… +4 вночі.

В Україну йдуть затяжні холоди: синоптики засмутили новими картами погодиВ Україну йдуть затяжні холоди: синоптики засмутили новими картами погоди

Погода в Україні 15-16 листопада (скрін: meteo.gov.ua)

 

 

За матеріалами РБК-Україна

0 Комментариев