Податковою міліцією Волині припинено незаконне виробництво та збут алкосурогату

news

Працівники податкової міліції Волині під процесуальним керівництвом прокуратури області припинили діяльність підпільного цеху по виробництву фальсифікованих алкогольних напоїв під виглядом відомих торгових брендів, – інформують в ГУ ДФС у Волинській області.

Податківці з’ясували, що житель одного з сіл Ківерцівського району організував цех із виробництва фальсифікованої алкогольної продукції в одному з приміщень власного обійстя. Весь цикл «виробничого процесу» відбувався в жахливих антисанітарних умовах та з сировини невідомого походження. Правоохоронці припускають, що зловмисник збував сурогат через дрібні торгові точки Ківерцівського та Луцького районів.

В ході проведення санкціонованого огляду за місцем виробництва та зберігання фальсифікату правоохоронці виявили майже 1000 літрів підробленого алкоголю розлитого в тару типу «bag in box» та скляну тару відомих торгових брендів. Також виявлено та вилучено майже 200 літрів рідини з характерним запахом спирту, з якої виготовляли сурогат. За попередніми оцінками вартість підакцизу становить 300 тисяч гривень.

В ГУ ДФС повідомляють, що даний захід проведено в рамках досудового розслідування у кримінальному провадженні за ч.1 ст. 204 (незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів) та ч.1 ст. 199 Кримінального кодексу України (виготовлення, зберігання, придбання, перевезення, ввезення в Україну з метою збуту або збут підроблених грошей, державних цінних паперів). Відповідальність за вказані злочини передбачає накладення штрафу в розмірі від п’яти до десяти тисяч неоподаткованих мінімумів доходів громадян з конфіскацією та знищенням незаконно виготовлених товарів та позбавлення волі на строк від трьох до семи років.

Загалом з початку року податковою міліцією Волині з незаконного обігу вилучено близько 5 тонн фальсифіковано алкогольної продукції, понад 3 тонни спирту. При цьому, викрито та ліквідовано п’ять підпільних виробництв алкогольного фальсифікату.

0 Комментариев