Північна Корея готується до голоду

news

Жителів країни змушують щомісяця приносити на державні склади по одному кілограму рису.

Влада Північної Кореї попередила жителів країни про насування складних часів в економіці і закликала готуватися до голоду. Про це пише Корреспондент.net.

“Шлях до революції довгий і важкий. Можливо, нам знову доведеться харчуватися корінням рослин”, — йдеться в статті.

Зазначається, що країна може зіткнутися з такою ж важкою ситуацією, як під час чотирирічного голоду, який почався в 1994-му. Тоді від нестачі їжі загинули 3,5 мільйона осіб.

Британська газета зазначає, що важка економічна ситуація стане наслідком безпрецедентно жорстких санкцій проти КНДР, прийнятих Радою Безпеки ООН у відповідь на випробування Пхеньяном водневої бомби і запуск ракети далекого радіусу дії.

Також, за інформацією видання, в поточному році КНДР запросила 440 тисяч тонн продовольчої допомоги з інших країн, проте станом на лютий було поставлено 17,6 тисячі тонн.

Південнокорейська газета The Chosun Ilbo, в свою чергу, повідомляє, що уряд КНДР зобов’язав громадян щомісяця приносити на державні склади по одному кілограму рису.

Зазначимо, минулого літа в Північній Кореї була найсильніша засуха за сторіччя, що може привести до нестачі продовольства для населення.

0 Комментариев