Північна і Південна Кореї домовилися про переговори на високому рівні

news

Повідомляє korrespondent.net

КНДР і Південна Корея погодилися провести переговори на рівні заступників міністрів у Кесоні 11 грудня. Відповідні домовленості були досягнуті в четвер під час зустрічі на робочому рівні, що відбулася в прикордонному селищі Пханмунджом, передає ТАСС.

Її головною метою було підготувати ґрунт для проведення пізніше переговорів представників двох країн на високому рівні. Південна Корея була представлена ​​на зустрічі помічником міністра об’єднання Кім Гі Уном, а КНДР – представником Комітету з мирного об’єднання Хван Чхоль. 

На майбутніх 11 грудня переговорах сторони “торкнуться широкого спектра проблем” – від проведення зустрічей родичів з розділених сімей до скасування введених Сеулом щодо Пхеньяну санкцій та відновлення туристичних поїздок з боку Півдня до гірського курорту Кімгансан. Вони були припинені в 2008 році, коли північнокорейський військовослужбовець застрелив південнокорейську туристку, яка заблукала.

КНДР і Південна Корея обстріляли одна одну – ЗМІ 

У серпні нинішнього року після обстрілу з боку КНДР південнокорейської території ситуація на півострові різко загострилася. Для її розрядки відбулися два раунди переговорів, результатом яких стала домовленість про відновлення зустрічей родичів з розділених Корейською війною сімей і контактів на неурядовому рівні, а також про необхідність початку діалогу на високому рівні.

0 Комментариев