Піщані війни на Волині: далі буде

news

Неприємний інцидент стався сьогодні між депутатом районної ради від політичної партії «Об’єднання «Самопоміч» Юрієм Богуном та водієм багатотоннажної машини КамАЗ поблизу Рожищенського сирзаводу. Про це повідомляє Район.Рожище.

Події відбувалися в такому порядку: Юрій Богун зауважив машину з піском, яка рухалася вулицею Промисловою, якраз перед кільцем. Оскільки на сесії Рожищенської міськради було прийнято рішення заборонити рух великогабаритних транспортних засобів з піском до вирішення дорожньою службою питання зі встановлення ліцензованої ваги і ремонту вулиці Промислової, депутат районної ради вирішив зупинити машину та перевірити документи на вантаж. Та водій вантажівки вимогу зупинитися просто проігнорував. Тоді Юрій Богун, будучи на власному авто, наздогнав машину біля сирзаводу. Чемно представившись шоферові та власнику, який сидів поруч (а це мешканець с. Четвертня Маневицького району Віктор Камінський), показавши депутатське посвідчення, Юрій Богун попросив пред’явити йому документи, які дають дозвіл на перевезення та вказують, з якого кар’єру вантаж і яка його вага. А також уточнив, чи кермувальник бачив знак обмеження тоннажності не більш ніж 20 тонн. Адже неозброєним оком видно, що навантажений піском КамАЗ із причепом важить далеко за 20. Натомість водій почав лаятися й ображати депутата, а коли Юрій Богун відкрив дверцята кабіни, бризнув йому в очі газовим балончиком і, відштовхнувши, поїхав геть.

– Як же так, що це взагалі відбувається в нас у державі? – коментує інцидент Юрій Богун. – Це якщо сьогодні перевізники їздять, ігноруючи встановлені порядки, й використовують газові балончики, то завтра вони припасуться автоматами і відразу розстрілюватимуть на прохання надати відповідні документи?

Що ж, видно, гроші в нашій країні давно засліпили очі деяким людям, які ставлять їх вище за все людське, а у цьому випадку здоров’я. Оговтавшись від шоку, Юрій Богун запевняє, що так цієї справи не полишить. Адже за все потрібно відповідати перед законом.

0 Комментариев