Підприємства, які забруднюють стоки у Луцьку, оштрафують

news

Кожна проба стічних вод на підприємствах Луцька вказує на перевищення допустимих норм шкідливих речовин у стоках.

Це підтверджується взятими відборами контрольних проб працівниками КП «Луцькводоканал», які з лютого систематично проводяться на підприємствах Луцька.

Попередньо КП «Луцькводоканал» забезпечив можливість врегулювати питання використання системи централізованого водовідведення у відповідності до правил приймання стічних вод. Однак частина юридичних споживачів, які здійснюють санкціоновані скиди нечистот і не усвідомлюють можливість перевищення вмісту шкідливих речовин у стоках, проігнорували інформацію про запропоновані шляхи вирішення даної проблеми, яку вони ж і створюють. На сьогодні підприємство здійснює відбір контрольних проб і практично щоразу фіксує перевищення показників шкідливих речовин.

На окремих підприємствах Луцька уже були здійснені перевірки та взяті проби скидів для виявлення допустимих норм вмісту шкідливих речовин, або їх перевищення. Результати перевірок підтвердили, що проблеми із забрудненням каналізаційних стоків на підприємствах існують. Стовідсотково підтверджено той факт, що споживачі не дотримуються норм, укладених в договорах, які вони зобов’язані виконувати, зашкоджуючи своєю діяльністю екології та довкіллю, а також сталому функціонуванню системи централізованого водовідведення.

В найкоротші терміни на такі підприємства будуть накладені штрафні санкції, в разі невиплати яких порушникам буде припинено подачу послуг водопостачання і водовідведення. Також споживачі-порушники будуть зобов’язані відшкодувати витрати, пов’язані з відбором та проведенням проб.

Зауважимо, що врегулювання договорів із КП «Луцькводоканал» щодо вирішення даної проблеми є можливим, але від сьогодні – за ініціативою споживача. Остаточне рішення по вирішенню подібних випадків буде приймати КП «Луцькводоканал». Тому вкотре наголошуємо – підприємствам і організаціям варто подбати про дотримання гранично допустимих норм скидів і необхідність проведення якісної доочистки.

0 Комментариев