Петро Шпига запевняє, що поліція Волині працюватиме на належному рівні

news

7 листопада 2015 року вступив у законну силу Закон України «Про Національну поліцію». Начальник УМВС України У Волинській області звернувся до волинян із розумінням поставитися до реформ. Про це інформує прес-служба волинського УМВС.

Відповідно до пункту 18 Прикінцевих та перехідних положень Закону України «Про Національну поліцію”» до 31 грудня 2016 року поліцейські можуть використовувати атрибути міліції, а саме – посвідчення, печатки, логотипи та емблеми міліції і Міністерства внутрішніх справ України. Крім того, поліцейським дозволяється носіння та використання форменого обмундирування, визначеного для працівників міліції.

Однак, за словами начальника УМВС у Волинській області, це жодним чином не свідчить про відсутність у них повноважень працівників Національної поліції.

На час перехідного періоду забезпечено безперебійну роботу усіх структурних підрозділів та міськрайорганів, аби громадяни не відчули «правового вакууму».

Чергові частини усіх підрозділів працюють у цілодобовому режимі, тому поліція своєчасно реагує на заяви та повідомлення громадян та належним чином забезпечує роботу слідчо-оперативних груп.

Головним пріоритетом у роботі сьогодення – є вчасне надання допомоги людям. Поліція Волині на належному рівні забезпечить захист прав і свобод громадян, а також вчасні виїзди слідчо-оперативних груп на місця вчинення правопорушень чи інших подій.

«Сподіваємося на Ваше розуміння, підтримку процесу реформування правоохоронної системи, та закликаємо до високого рівня правової культури й поважного ставлення до роботи правоохоронних органів». – зазначив Петро Шпига.

 

1 Комментарий