Петиції “по-луцьки”: за що збирають підписи лучани

news

Наприкінці жовтня 2015 року Луцька міська рада запровадила єдину систему петицій, за допомогою якої лучани можуть колективно підтримувати пропозиції. Якщо за 14 днів петиція набере 300 голосів, то її відправлять у відповідний департамент, де розглянуть і нададуть вичерпну відповідь. При необхідності така петиція може потрапити і на сесію міської ради, де депутати зможуть за неї проголосувати. Окрім того, сам автор петиції зможе представити її перед обранцями громади.

Станом на 18 листопада, лучани подали майже чотири десятки петицій.

Серед петицій, що набрали 300 і більше голосів – “Старий ринок – це клоака у центрі міста” (386 голосів) та “Масштабна зачистка міста від рекламного сміття” (340 голосів).

Понад 200 голосів набрали також такі петиції: “Перенести Старий ринок на Новий ринок по вул Боженка (район ДПЗ), “Перенести зупинку громадського транспорту від готелю “Україна” до окружного адмінсуду (на попереднє місце)”, “Збільшення терміну збору підписів за петиції у луцьку до 90 днів”. Останя, до слова, має статус “не підтримано”.

Триває збір підписів на такі петиції: “Облаштування зелених зон” (99 голосів), “Впровадити курси відповідального батьківства для усіх без винятку сімей” (16 голосів), “Припинити паркування автомобілів на зупинках” (87), “Брутальний Секонд Хенд” (186), “Пропоную, щоб відповіді на електронні звернення до міської ради надавали на електронну адресу, а не витрачали кошти на поштові листи” (18), “Будівництво підземного переходу на пр. Соборності навпроти гіпермаркету ТАМ-ТАМ (виконання інвестиційних зобов’язань групи Континіум щодо переходу в рішенні про дозвіл на будівництво Порт-Сіті)” (176), “Зробити неділю вихідним днем для всіх працівників ринків” (124), “Впорядкування центрального парку Луцька ім. Лесі Українки” (150), “Ліквідувати “квітковий ринок” та валютників в дворі будинку на проспекті Волі, 3″ (45), “Встановлення “лежачих поліцейських” та освітлення пішохідного переходу біля багатоквартирних житлових будинків на вулиці Рівненській” (16), “Благоустрій міста та будівництво” (27), “Освітлення пішохідної частини проспекту Соборності, Молоді, вулиці Чорновола” (49), “Повернути Завокзальний ринок у власність громади м. Луцька” (21), “Круговий рух кільце біля Варшавського ринку” (43), “Підземний перехід” (18), “Заборонити облаштування у Луцьку будь-яких підземних переходів” (33), “Зупиніть руйнацію історичного будинку родини Гольдшмітів” (18), “заборонити розважальним закладам працювати після 23 години ночі до 8 години ранку” (27), “Створити спецрахунки для батьківських благодійних внесків у Міському управлінні освіти” (18), “Безкоштовний інтернет лучанам” (75), “Встановлення повноцінного дитячого майданчика (ігрового комплексу) у дворі будинків по Конякіна 10а, 12, 12б” (38), “Заборона звукового церковного спаму” (51), “Заборона використання зовнішніх гучномовців усім церквам та храмам міста зранку у вихідні дні” (86).

“Найсвіжіші”, сьогоднішні петиції – “Облаштування пр. Соборності (від вул. Чорновола до перехрестя вул. Воїнів Інтернаціоналістів) парканом між проїжджою частиною. Для запобігання перетину вулиці не на пішохідному переході!”, “Облаштування тротуару та його освітлення вул. Кравчука”, “Розширення проспекту Перемоги за допомогою створення додаткових так званих “карманів”.

0 Комментариев