Переведення годинників: чи скасують зимовий час? чи введуть місцевий час в Україні?

news

Переведення годинників у ніч з 27 на 28 березня на літній час може стати останнім переведенням годинників в історії України.

В Україні зробили крок до відмови від переведення годинників. Верховна рада схвалила за основу відповідний законопроект №4201.

“За” проголосували 277 парламентаріїв.

“Щороку перехід на зимовий час відбувається в останню неділю жовтня… Сподіваємося, що у разі підтримки Верховною радою, це сезонне переведення стрілок годинника стане останнім, оскільки в законопроекті чітко передбачено, що сезонний перехід часу не застосовується”, – вказано у пояснювальній записці.

Літній час у 2021 році – чи перейде Україна цьогоріч?

Стосовно введення на території України місцевого часу, то прем’єр-міністр Денис Шмигаль вважає, що на всій території країни має діяти київський час. Введення місцевого часу в окремих громадах не планується.

Про це Шмигаль заявив під час прес-конференції в Києві.

Прем’єр зазначив, що місцеві громади отримають рекомендації за графіками роботи і можуть регулювати на місцях те, коли буде починатися робочий день. Це допоможе уникнути різниці в світловому дні в регіонах.

“На всій території України має бути київський час. Ніякого місцевого часу не передбачається”, – пояснив Шмигаль.

Він додав, що введення єдиного часу дозволить зняти стрес з людей.

“Ні економії, ні втрат, але стрес для людей буде знято. Сподіваюся, що з цієї весни буде знято і час залишиться таким, яким зараз є”, – заявив Шмигаль.

0 Комментариев