Перетин кордону з Польщею з натсупного тижня зазнає змін

news

Щоб перетнути кордон з Польщею з наступного тижня потрібно буде надати довідку про негативний тест на коронавірус.

Влада Польщі планує з наступного тижня ввести вимогу про надання негативного результату на коронавірус при в’їзді в країну на всіх кордонах. Про це в понеділок, 22 лютого, заявив міністр охорони здоров’я республіки Адам Недзельський в ефірі телеканалу TVN24, пише Корреспондент.нет.

“Ми думаємо, щоб зробити це цього тижня. Ми хочемо доопрацювати правила, деталі, служби повинні підготуватися, тому що це буде означати повернення до діяльності прикордонної охорони”, – сказав він.

“Прикордонна охорона каже, що їй потрібно бодай 48 годин, щоб досягти оперативної готовності на окремих прикордонних пунктах. Тому, я думаю, що до кінця тижня це відбудеться”, – зазначив міністр, наголосивши, що тест перевірятимуть як на західному, так і на південному кордонах республіки.

За його словами, в разі відсутності тесту громадянин, який в’їжджає в республіку, відправиться на 10-денну ізоляцію.

Разом з тим, від карантину будуть звільнятися ті, хто вже пройшов вакцинацію від коронавірусу, і низка професійних категорій: дипломати, рибалки, моряки, водії вантажного транспорту, медики, а також учні та учасники спортивних заходів.

0 Комментариев