Перехід на літній час 2020: коли треба переводити стрілки годинника?

news

В березні українці знову переведуть стрілки годинника на одну годину вперед. Тож це означає, що спатимемо ми на годину менше.

Як підготуватися до таких змін та на що слід звернути увагу?

В останню неділю березня Україна знову перейде на літній час. Для цього в ніч з 28 на 29 березня о 3 ранку стрілки годинника переведуть на одну годину вперед.

Навіщо це робити? Переводити годинники на “літній” і “зимовий” час вперше почали у 1908 році у Великій Британії. Зробили це, щоб зекономити електроенергію. А в СРСР стрілки годинника почали крутити з 1981 року.

Україна і досі підтримує цю “традицію” та двічі на рік, зміняє час — в останню неділю березня перехід на так званий “літній” та останньої неділі жовтня — на “зимовий”.

Слід зазначити, що наразі перехід на сезонний час проводиться більш ніж у ста країнах світу. До переходу варто готуватися! Переведення годинників може негативно впливати на самопочуття і здоров’я багатьох людей. Тож до цього слід готуватися заздалегідь.

Тримайте кілька дієвих порад, як “пережити” перехід: за тиждень до переходу постарайтесь лягати спати раніше, ніж зазвичай —  на 10 хвилин раніше у понеділок, а у вівторок на 20 і так далі. перед сном обов’язково провітрюйте кімнату.  пийте більше трав’яних чаїв, адже вони додадуть вам енергії вранці.

Джерело

0 Комментариев