Пенсію волинянам призначатимуть за 10 днів

news

Такі зміни чекають на волинян у ІІ кварталі 2016 року. Інформує прес-служба Волиської ОДА.

Як проходить реорганізація головного управління Пенсійного фонду України в області під час оперативної наради інформував начальних головного управління Пенсійного фонду України в області Петро Філіпчук. Розповідаючи про зміни, наголосив: головна мета новацій не лише оптимізація структури, а й покращення обслуговування громадян.

Хоча реорганізація передбачає з 12 існуючих управлінь утворити 6 об’єднаних, гранична чисельність працівників яких зменшиться на 34 особи, та незважаючи на це, як наголосив Петро Васильович, така оптимізація в жодному разі не погіршить якості надання послуг. Як і раніше працівники відомства надаватимуть послуги з призначення, перерахунку пенсій, вестимуть роз’яснювальну роботу тощо.

Мовляв, утримають планку якості обслуговування відбудеться за посередництвом впровадження інформаційних технологій: створять єдину базу даних, яка дозволить звертатись відвідувачам за призначенням пенсії чи з будь-яким іншим питанням щодо пенсійного забезпечення до найближчого відділення, незалежно від місця реєстрації.

Тож, переконував Петро Філіпчук, достатньо буде звернутись у найближче управління з відповідним переліком документів, незалежно від місця реєстрації особи, де відповідні документи прийматимуться за принципом «єдиного вікна».

Впровадження таких нових методів роботи дозволить скоротити термін призначення пенсії від 3 місяців до 10 днів, оптимізувати роботу та витрати фонду.

Пілотними областями, що з 1 січня 2016 року розпочали цей процес, є Вінницька, Донецька, Херсонська, Київська. На Волині впровадження відповідної бази даних розпочнеться уже з ІІ кварталу 2016.

 

0 Комментариев