Пенсії українцям можуть збільшити втричі за певної умови

news

У Міністерстві соцполітики назвали умову, за якої можливе збільшення пенсій втричі. 

За словами глави Міністерства Марини Лазебної, пенсійні кошти, накопичені за трудове життя, будуть переходити у спадок.

Міністр соціальної політики Марина Лазебна в ході наради в офісі президента під головуванням президента Володимира Зеленського повідомила про розробку системи пенсійного забезпечення, що дозволяє збільшити розмір пенсій в 1,5-3 рази без зростання дефіциту Пенсійного фонду.

Про це повідомила прес-служба Офісу президента.

Середня пенсія зросте з 3500 до 7000 грн. Пенсійні кошти, накопичені за трудове життя, будуть переходити у спадок. Добре, якщо у людини нарешті з’явиться можливість мати альтернативні джерела отримання пенсійних виплат,

– цитує прес-служба Лазебну.

Міністр зазначила, що в підході до пенсійного забезпечення потрібно перш за все змінити філософію: не тільки держава забезпечує людину, а й громадянин накопичує собі на пенсію.

Також вона повідомила, що її відомство активно працює з Міністерством цифрової трансформації над впровадженням електронних сервісів у соціальній сфері – 125 послуг можна буде отримати онлайн.

Зеленський у свою чергу зазначив, що старше покоління в Україні має отримувати гідну пенсію.

Україна має стати країною, де зручно і затишно всім. Старше покоління має бути забезпечено гідними пенсіями. Ми повинні допомагати незаможним і соціально, і мотивувати до офіційного працевлаштування,

– наводяться в повідомленні слова президента.

18 лютого Кабінет Міністрів затвердив бюджет Пенсійного фонду України на 2021 рік, в якому загальна сума доходів становить 495,5 млрд грн. Загальний обсяг видаткової частини бюджету Пенсійного фонду України на 2021 рік передбачений на рівні 495,502 млрд грн.

Раніше прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що Кабінет міністрів планує у 2021 році почати впровадження в Україні накопичувальної пенсійної системи.

0 Комментариев
Система Orphus

Залишити коментар

*

Scroll Up