Параду не буде, а 26 серпня – вихідний

news

Замість традиційного параду на День незалежності, 24 серпня, відбудеться Хода гідності за участю президента Володимира Зеленського та українських військових.

Про це розповів глава Офісу президента Андрій Богдан, – повідомляє Громадське.ua

«Цього року Україна святкувати День незалежності у новому форматі. Замість традиційного параду в радянських традиціях з недешевою демонстрацією техніки на центральній вулиці столиці відбудеться Хода гідності. Цей захід у європейському стилі покликаний започаткувати нову традицію вшанування усіх, ким пишається Україна», — сказав він.

«Планується, що Хрещатиком пройдуть представники різних родів військ ЗСУ, ветерани АТО зможуть приєднатися до представників своїх бригад. У Ході візьме участь президент України Володимир Зеленський та керівництво держави», – додав Богдан.

За його словами, разом з військовими в ході також візьмуть участь медики, вчителі, спортсмени, дипломати і волонтери, а також глава Української держави.

Також у центрі Києва пройде «концерт, організацією якого займається один з найвідоміших українських режисерів».

Нагадаємо, 9 липня президент України Володимир Зеленський повідомив, що кошти, передбачені на проведення військового параду 24 серпня перенаправляють на виплати премій військовим, а самого параду не буде.

«Але буде новий формат», — додав він. Водночас все одно вийти на парад закликав спікер Верховної Ради Андрій Парубій.

Також, 26 серпня – додатковий вихідний день.

Через святкування Дня Незалежності українців, які мають п’ятиденний робочий тиждень,буде три вихідних дні підряд наприкінці серпня. Відпочиватимуть від 24 до 26 серпня включно, – повідомляє ТСН.

Згідно з ст.73 Кодексу законів про працю України, 24 серпня українці відзначають День Незалежності України, який цьогоріч припадає на суботу.

Інша ж ст.67 КЗпП говорить, якщо святковий або неробочий день збігається з суботою або неділею, вихідний день переноситься на наступний після святкового або неробочого.

Таким чином, вихідний день перенесений з 24-го на понеділок, 26 серпня, у зв’язку з чим у українців будуть три дні вихідних поспіль.

0 Комментариев