Парад планет 2020 – 4 липня спостерігатимемо неймовірне дійство, яке відбувається раз на 170 років

news

Повний парад планет почнеться 4 липня 2020. Це явище справді унікальне, адже всі люди, що живуть на Землі зараз, більше не зможуть стати свідками того, як всі 8 планет Сонячної системи і навіть планета-карлик Плутон вишикуються в один ряд.

На жаль, подивитися на парад планет в повному масштабі можна лише віддалившись від Сонячної системи, що неможливо, але деякі планети ми все ж побачимо, пише Хайтек.

Цікаво, що в 1982 році багато українців вже стали свідками повного параду планет. А от наступного разу воно відбудеться лише у 2161-му, а потім у 2492 роках.

А ось подібне явище з участю трьох планет буває близько двох разів на рік, чотири планети шикуються в ряд раз на рік, п’ять – один раз в 19 років. А ось Великий парад з 8 планетами, а іноді і з Плутоном, трапляється в середньому раз в 170 років.

Зазначимо, що парад планет не має чіткого часу, як затемнення або повня. Він розпочнеться 4 липня і триватиме близько двох тижнів.

З цього дня у нічному небі можна буде побачити Марс, Юпітер і Сатурн, вранці – Венеру, а ось Уран і Нептун занадто далеко, тому їх не видно неозброєним оком, а спостерігати за Меркурієм не вийде через Сонце.

А от якби людина могла віддалитися від Сонячної системи на кілька мільярдів кілометрів, можна було б побачити, як планети утворили одну лінію.

Парад планет 2020: что нас ждет | Днепр Час

 

А що означає парад планет з погляду астрології? Це такий самий час великих трансформацій і кармічних уроків, як і період ретроградних планет, проте концентрація змін у людському житті “на квадратний метр” може бути ще сильнішою. Тому якомога сильніше варто шукати баланс, щоб вас не захопив вир параду планет.

Після цього комусь і так важкий 2020 рік може здатися ще важким, а хтось відчує значне полегшення. Усе залежатиме, як ви засвоїте “уроки” всесвіту. Найкраще рухатися зараз, мов на серфінгу, між крапельками, між крапельками. В жодному разі не опирайтеся змінам у вашому житті, може бути ще гірше. Тому з увагою ставтеся до всього, що відбувається довкола.

Що варто роботи під час параду планет:
передивлятися власні цінності та пріоритети;
навчатися та дізнаватися нове;
постувати, проводити очищення організму;
аналізувати минулі періоди та думати про те, які уроки звідти винесли;
дякувати вищим силам, божествам та богам, у яких ви вірите;
медитувати та займатися вправами з йоги.

Що категорично не варто робити під час параду планет:
ризикувати та робити емоційні дурниці;
позичати чи давати в борг значні суми;
підписувати дуже важливі контракти;
з’ясовувати стосунки;
розпочинати конфлікти;
“лізти на рожен”.

У підсумку зауважимо, що не можна сприймати парад планет як кінець світу чи щось таке. Проте це ще одна можливість для наших внутрішніх змін. Проте вони насправді залежать тільки від вас.

0 Комментариев