Пам’ятка для лучан: Повідомили, як варто поводитися, коли в останню путь проводять бійця

news

Інформаційна служба єпархії з благословіння митрополита Луцького і Волинського Михаїлапідготувала спеціальний документ: «Як поводитися, коли хоронимо воїна. Пам’ятка для лучан». Його оприлюднили на сайті Волинької єпархії УПЦ КП.

Необхідність такого нагадування показало поховання захисника України Андрія Єлістратова, яке проводили 11 серпня. Коли процесія супроводжувала тіло загиблого від Театрального майдану до храму Холмської ікони Божої Матері, учасники ходи звертали увагу, що не всі водії, пасажири та пішоходи, які опинилися поруч, знали, як відповідно себе вести.

На жаль, ближчим часом знову відбудеться прощання з убитим військовиком-лучанином, тож така пам’ятка необхідна.

“Як поводитися, коли хоронимо воїна. Пам’ятка для лучан”

Одержавши звістку, що загинув захисник України, зокрема, лучанин, згадаймо: він віддав своє життя за незалежність нашої Батьківщини загалом і за свободу кожного свого земляка зокрема.

Тому треба вдячно сприймати цю велику жертву, молитися за упокоєння його душі, підтримати духовно та, якщо можливо, матеріально скорботну родину. А також слід:

  • Прийти до храму й помолитися за загиблого під час відправи похорону.
  • Разом із хресним ходом провести спочилого бійця на Театральний майдан, де проходить громадська панахида.
  • Взяти участь у процесії вулицями міста, яка супроводжує тіло воїна до місця вічного спочинку.
  • Якщо нема змоги виконати все зазначене вище, але Ви опинилися на тротуарі вулиці, якою проходить процесія, – вшануйте героя, ставши навколішки або хоч би стоячи схиліть голову та помоліться за нього.
  • Коли хресний хід застав Вас у транспорті, що зупинився, – вийдіть із автомобіля і зробіть те ж саме, що й пішоходи.
0 Комментариев