“Палала”: гурт KAZKA випустив довгоочікуваний кліп

news
Український попгурт KAZKA вже 27 грудня презентує свій другий студійний альбом NIRVANA, а поки тішить своїх прихильників новим музичним відео на нову пісню “Палала”. Кліп з елементами еротики з’явився на ютуб-каналі групи 24 грудня, – пише 24tv.ua.

Перший відеокліп на пісню з альбому NIRVANA зняв знаменитий кліпмейкер Алан Бадоєв, а продюсером став Юрій Нікітін. Музиканти з гурту зізнаються, що це їхня найвідвертіша відеоробота за усю творчість. Та й не дивно, адже солістка гурту Олександра Заріцька постала у білизняних образах, а разом з нею – декілька чоловіків і жінок. Вся стилістика кліпу виконана у червоних кольорах, а головним символом стали червоні нитки, якими “зшивали” героїв кліпу.

Відео “Палала” – про пристрасть, якій неможливо пручатись, кохання, яке не залишає шансів, красу, яка живе в кожному з нас. Варто тільки відшукати шлях до себе! Червона нитка тобі вкаже напрям – і більше ти не зможеш соромитись власних почуттів. Тільки палати,
– йдеться в описі до відео.

KAZKA – Палала: дивіться відео онлайн

Додамо, що окрім української версії пісні “Палала”, прем’єра якої відбулась ще 29 листопада, музиканти записали англомовну версію треку під назвою Nobody Like You. Раніше зірки вже презентували своїх 5 нових хітів з майбутнього кліпу NIRVANA: “Пісня сміливих дівчат”, “Палала”, “Твоєї крові”, “Колишні” та “Грай”.

0 Комментариев