Особливості здійснення прийому громадян депутатами Луцької міської ради у зв’язку з карантинними обмеженнями

news

За період з 30 листопада у Волинській області не вводилися жорсткі карантинні обмеження у зв’язку поширенням пандемії COVID-19. Відтак, не існувало жодних об’єктивних перепон для проведення місцевими обранцями особистих прийомів громадян. Це, зокрема, і продемонстрували позитивні результати моніторингу здійснення депутатами Луцької міської ради прийомів громадян.

Втім, на випадок запровадження в області карантину, окремі представники депутатського корпусу уже розпочали запровадження альтернативних варіантів комунікації з громадянами, демонструючи свою гнучкість у взаємодії з виборцями. Окрім того, що більшість депутатів оприлюднили телефонні номери, за якими виборці можуть домовитись про зустріч з своїм представником чи повідомити про проблеми, електронні адреси, куди можна надсилати запити чи власні пропозиції, та гіперпосилання на сторінки у соціальних мережах, де виборці також можуть комунікувати з депутатами, окремі представники міської громади у раді також запровадили онлайн приймальні.

На офіційному сайті Луцької міської ради у профілях депутатів Алли Доманської та Ірини Колковської оприлюднено адресу онлайн приймальні депутатів із фракції «Європейська Солідарність». У відповідній онлайн приймальні можна залишити повідомлення одному з дев’яти представників фракції, описавши суть проблеми чи звернення. Також там виборець може залишити свої контакти для зворотнього зв’язку.

Схожу онлайн приймальню презентували і представники фракції «Громадянський Рух «Свідомі». До шести депутатів, які входять до фракції, можна так само звернутись, залишивши свої контакти і описавши суть свого звернення. Депутати також пояснюють, що, опрацювавши повідомлення виборців, з ним зв’яжуться і нададуть відповідь, допоможуть з юридичною консультацією у разі потреби чи підготувати листи, запити чи звернення до відповідних органів місцевої влади, установ чи організацій, які відповідають за вирішення того чи іншого питання.

У політичної партії ВО «Батьківщина» на офіційному сайті місцевого осередку також є окрема форма онлайн звернення до представників партії, у тому числі, до депутатів Луцької міської ради із однойменної фракції.

Разом з тим, представники Центру Політичного Аналізу та Виборчого Консалтингу особисто запитали у депутатів Луцької міської ради, як вони планують комунікувати з виборцями у разі запровадження в області жорстких карантинних обмежень. Більше половини депутатів (52%) відповіли, що в такому разі з ними можна буде зв’язатись лише в телефонному режимі, вісім місцевих обранців (19%) зазначили, що готові вийти з виборцями на онлайн-зв’язок, четверо з них (10%) готові здійснювати прийом громадян на вулиці за попередньою домовленістю, решта (19%) зазначили, що попри карантинні обмеження будуть продовжувати здійснювати особисті прийоми у громадській приймальні.

0 Комментариев