Осінь на Волині: дощі чи сонце?

news

Осіння погода досить непередбачувана та мінлива, вона може змінити заплановані події вщент. Для того, щоб все відбувалось згідно графіку, необхідно заздалегідь ознайомлюватися з прогнозом синоптиків. Чи буде жовтень таким же похмурим як і вересень розповімо далі в статті.

Метеорологічні спостереження для громадян Луцька

Волинь географічно розташована на північному заході країни, що свідчить про значну різницю у кліматичних умовах, в порівнянні із столицею. 

За прогнозами синоптиків ресурсу Мета.юа, в період другої та третьої декади жовтня українцям, які проживають у Луцьку та гостям міста слід очікувати наступних погодних явищ:

  • температурний показник в середньому становитиме 11 градусів вдень та 6 градусів вночі;
  • тиск 745 мм рт. ст;
  • вологість на рівні 80%;
  • дощі;
  • маловітряно.

В період з 18 по 27 жовтня прогнозується дощова погода, в останні дні місяця – мінлива хмарність. Протягом інших днів буде простежуватися сонячна та тепла погода.

Слід зазначити, що в період дощів сонце буде пробиратися крізь хмари, однак не надовго. Підвищений рівень вологості в поєднанні з вітром будуть створювати несприятливі погодні умови.

 

Прогноз по містам регіону

Мешканці Коваля будуть спостерігати більше сонячних днів в порівнянні з обласним центром. Температура повітряних мас 10 градусів, помірний рівень вологості, вітер 3-4 м/с.

В Берестечку також простежуватиметься дощова погода. Мінлива хмарність деколи буде змінюватися на сонячну та ясну погоду. З 21 по 24 число і з 27 по 30 прогнозується сонце із незначними опадами, ймовірність опадів в зазначений період менше ніж 10%. Температура повітря 12 градусів.

У Горохові рясні дощі домінуватимуть над сонячними днями. Температурний показник становитиме 10 градусів, надмірна вологість.

Метеозалежним людям радимо бути більш уважними до стану свого здоров’я.

0 Комментариев