Орієнтувальники м.Луцька – чемпіони Волині зі спортивного орієнтування

news

16-18 квітня на Любешівщині у лісових масивах поблизу сіл Залізниця та Лобна відбувся 48-й відкритий Чемпіонат Волинської області зі спортивного орієнтування серед юнаків та юніорів, присвячений пам`яті Івана Пасевича.

Нові карти місцевості, цікаві дистанції, запекла боротьба за чемпіонське звання, запальна розминка перед стартом естафети, гарні подарунки від спонсорів, сльози розчарування та радість перемоги… Все це про змагання  на цих вихідних.

Позмагатись у с.Залізницю приїхало 19 команд, які представляли 227 найсильніших спортсменів об’єднаних громад області.

В перший день змагання відбувались на спринтерських дистанціях. Другий день учасники долали середню дистанцію.

 «Емоції та адреналін зашкалюють, коли долаєш дистанцію, особливо, коли невідома карта, дистанції. Це було неймовірно», – ділиться враженнями учасниця змагань Аня.

За підсумками трьох днів було визначено призерів в особистому заліку на спринтерській та середній дистанції та в естафетних командах.

«Коли маєш на меті стати Чемпіоном області та перемогти 200 суперників, це вражає. Адже від твого особистого результату залежить і результат команди. Тому це ще й про командну роботу. Такі змагання чудова можливість випробувати себе і досягти результату», – розповідає Юрій, учасник Чемпіонату.

За сумою балів, Чемпіонами області 2021 року у загальному заліку стали орієнтувальники м.Луцька, срібні призери – команда м.Ковель, бронза – у команди Камінь-Каширської міської ради.

Чемпіонат присвячений пам`яті загиблого в зоні АТО воїна Івана Пасевича (колишнього учня Залізницької школи)

Організатор змагань – Волинський обласний центр національно-патріотичного виховання, туризму і краєзнавства учнівської молоді Волинської обласної ради (ЦНПВТК).

Щира подяка спонсорам BeyZot, СпортMAX, Vernadsky UA та Mr.SCRUBBER,  за надані призи для переможців та призерів.

0 Комментариев