Оприлюднили відео затримання 29-річного волинянина, який підозрюється у торгівлі людьми. ВІДЕО

news

В ході оперативної розробки було задокументовано декілька фактів підготовки до здійснення злочинної діяльності, – повідомляють на сайті Державної прикордонної служби України.

 

У пункті пропуску «Ягодин» під час спільних заходів співробітників оперативних підрозділів Північного регіонального управління Держприкордонслужби та слідчих детективів Національної поліції під процесуальним керівництвом прокуратури Волинської області при спробі переміщення двох громадянок України до Республіки Польща затримано 29-річного жителя Волині. Жінок він перевозив з метою їх подальшої примусової сексуальної експлуатації.

В поле зору оперативних підрозділів зловмисник потрапив ще півроку тому. Загалом в ході оперативної розробки було задокументовано декілька фактів підготовки до здійснення злочинної діяльності. Зловмисник, користуючись уразливим станом потерпілих, обіцяв влаштувати їх на високооплачувану роботу в Польщі, після чого разом зі своїми спільниками на території сусідньої держави, застосовуючи методи обману, заганяв жертв в боргову кабалу та під приводом надання певних привілеїв та послуг втягував жінок  у зайняття проституцією.

Наразі чоловіку оголошено підозру в скоєнні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 149 ККУ (Торгівля людьми або інша незаконна угода щодо людини), санкція якої передбачає позбавлення волі строком від 5 до 12 років з конфіскацією майна. Слідство триває.

0 Комментариев