Онука Пікассо продає творчу спадщину на 10 мільйонів фунтів стерлінгів

news

Онучка Пабло Пікассо виставила на аукціон понад 180 малюнків і скульптур майстра, які зберігалися в його майстерні і ніколи раніше не представлялися громадськості. Марина Пікассо має намір виручити на торгах, які буде проводити аукціонний дім Sotheby’s 10 млн фунтів стерлінгів (14,5 млн доларів). Інформує gazeta.ua.

Всього до продажу буде підготовлено близько 70 теракотових і керамічних скульптур і 106 рисунків, які, як пише The Telegraph, дозволять повною мірою оцінити розвиток Пікассо як художника. Вартість лотів варіюється в діапазоні до 4 до 180 тис. фунтів.

65-річна Марина Пікассо є дочкою старшого сина художника. Вона успадкувала близько 10 тис. предметів у 1975 році. У червні вона вже продала 126 керамічних робіт на аукціоні, отримавши 12,3 млн фунтів стерлінгів.

Минулого тижня вона зізналася в коментарі The Wall Street Journal: “Це частина моєї історії, і я хочу, щоб ці речі були гідно оцінені. А ціни на аукціонах зараз хороші”.

“Ця чудова колекція дозволяє отримати інтимне уявлення про роботу художника так, як якщо б ми стояли за плечем Пікассо, спостерігаючи за творчим процесом, а він відкривав себе як художника знову і знову”, – каже Олена Ньюман, що відповідає за напрям сучасного мистецтва в аукціонному домі.

Торги пройдуть в Лондоні 5 лютого.

У травні 2015 року картину Пабло Пікассо “Алжирські жінки (Версія “Про”)” (Les femmes d’alger (Version “O”), продана на аукціоні в Нью-Йорку за 179,365 млн доларів, стала найдорожчим твором мистецтва в світі.

0 Комментариев