Оновлюють центральний пляж у селі Світязь

news

На центральному пляжі у селі Світязь ставлять нові альтанки, кабінки для переодягання та облаштовують дерев’яні доріжки, – повідомляє “Волинь 24”.

 

Раніше сюди вже завезли 500 вантажівок піску.

Директор Шацького національного природного парку Марія Христецька каже, готуватись до сезону почали ще взимку. Завершити ж роботи планують за тиждень.

“В першу чергу ми хотіли вирівняти територію, тому що величезні ями були, калюжі, болото. Першочергово завезли землю, глину, аби підняти пляж. Після цього засипали його піском”, – розповідає посадовиця.

З її слів, пляж поділили на ділянки, кожну з яких закріпили за підприємцем. Вони відповідають за порядок на своїй території – прибирають, косять траву.

А от централізовано сміття вивозить місцеве комунальне підприємство, яке заключило договір з національним природним парком. Останній також платить за обслуговування біотуалетів. На туалети щосезону витрачають 200 тисяч гривень.

Одне з джерел доходів парку – екологічний збір. 25 гривень за легкове авто та п’ять гривень з людини повинні сплачувати туристи, які в’їжджають на територію Шацького національного природного парку.

Наступного року на центральному пляжі планують поставити лежаки. Обіцяють, що засмагати на них відпочивальники зможуть безкоштовно.

0 Комментариев