Онкохворого хлопчика з Луцька заразили гепатитом під час переливання крові

news

Онкохворого лучанина заразили гепатитом B під час переливання крові в Україні. Про це на Facebook-сторінці БО «Крила для ангела» написав Володимир Кіпко, – повідомляє Інформаційне агенство ВолиньPost.

 

«Велике прохання до всіх Вас долучитися до збору коштів на лікування хлопчика Брузьдзінського Юрія 19.11.2009 р.н., який проживає в Луцьку!» – пише чоловік.

Діагноз Юрія – гострий лімфобластний лейкоз. Зараз триває рецидив хвороби.

«Він з мамою знаходиться в Білорусії, їх там прийняли на платній основі! Загальна вартість лікування орієнтовно 75 тисяч доларів! Для початку необхідно 50% авансу!

Можливо хтось знає до кого ще можна звернутися і якими способами ще можна організувати збір коштів на лікування! Зараз в Юрчика дуже сильні болі по всьому тілу (під час першої хіміотерапії у 2013 році яку проходили в Україні йому під час лікування визначили групу крові 3+, а в Білорусії під час обстеження яке проводили в інституті крові йому поставили групу крові 4+)» – зауважує Володимир Кіпко.

«Під час переливання крові в Україні його заразили гепатитом В! Можливо хтось з таким мав справу і підкаже як правильно поступити і куди звернутись, щоб тих хто робить такі страшні помилки на дітях притягнути до відповідальності і змусити відшкодувати матеріальну шкоду!» – пише чоловік.

Номер картки: 4149 4991 1697 6752 (Бесчастнова Валентина Григорівна – бабуся).

Телефони: 050 144 16 44 (бабуся)
Номер Viber 050 58 39 419 Тетяна (мама).

0 Комментариев