Олег Скрипка та НАОНІ у Луцьку. ФОТО. ВІДЕО

news

Лідер гурту «ВВ» Олег Скрипка та оркестр НАОНІ для лучан відкрили по-новому вже відомі всім пісні, які зазвучали в народній інтерпретації.  

Концерт відбувся вчора, 13 листопада, у драмтеатрі імені Т. Г. Шевченка.

Національний академічний оркестр народних інструментів України та Олег Скрипка разом подарували залу чимало драйву, показали, як можуть звучати давно відомі пісні гурту «ВВ» пісні під супровід оркестру.

«Я вдячний оркестру народних інструментів що вони дали цим пісням з мого репертуару такий масштаб, таку глибину, таку стародавню історичність», – зазначив Олег Скрипка.

Виконавець багато жартував із залом, ходив між рядами, навіть стрибав на крісла до гостей.

Виконавець жартував: «Хай ваше волосся стане дибки, для Вас програму заспівав Олег Скрипка»

Захід змогли відвідати безкоштовно учасники АТО та родини загиблих Героїв.

«Сьогодні у цій залі прекрасні люди, і сьогодні ввечері, ми з вами зробили прекрасну благодійну акцію – ми допомагаємо хлопцям, які воювали на Сході, ми їх підтримуємо. Сьогодні у нас в залі ті хлопці-вояки, які якраз і стоять на охороні, а ми можемо зараз тут з вам співати, можемо мирно жити – зазначив Олег Скрипка. – Приємно бачити, як палають ваші очі, як світяться ваші усмішки і хочеться, щоб ви запалили ваші мобільнички, хочеться, щоб оті десятки, сотні вогників, тисячі вогників в Україні, ці палачі серця побачила висока канцелярія, яка пасе задніх чомусь. Вона допускає, що багато сотень років на нашій землі відбуваються війни, страждання, відсутність гармонії, відсутність злагоди. І ми хочемо, щоб вони там побачили ті вогники з неба ті святі архангели, щоб вони нарешті послали на нашу землю гармонію, любов, мир, щоб наші хлопці, що там воюють дуже скоренько повернулися додому здоровенькі, ціленькі і з перемогою».

 

 

0 Комментариев