«Окупований» поліцією центр, або Як у Луцьку готуються до приїзду Порошенка(ФОТО)

news

На Театральному майдані у Луцьку сотні лучан чекають на приїзд Президента України Петра Порошенка.

Нагадаємо, у четвер, 14 березня, Петро Порошенко мав відвідати обласний центр Волині. Візит Президента зумовлений проведенням у Луцьку другого етапу «VI Всеукраїнського з’їзду товариства лісівників України».

О 9:00 у Луцьку правоохоронці заблокували перехід від готелю «Україна» до Волинського облмуздрамтеатру. Вздовж проїжджої частини в центрі міста – десятки поліцейських. На Театральному майдані – більше сотні представників патрульної поліції, Нацгвардії і лісової охорони.

Попередньо захід мав розпочатися о 10:00. Однак вранці 14 березня повідомили, що офіційну частину з’їзду перенесли на 13:00. Втім, станом на 13:50 захід ще не почався.

Цього ж дня, на сторінці Порошенка у “Твітері” з’явився допис про те, що він летить на фронт, аби привітати добровольців.

Чи приїде Президент України на Волинь – поки невідомо, однак центр Луцька досі окупований поліцією, Нацгвардією та лісовою охороною. У драмтеатрі на цей момент реєстрацію проходять сотні лісників зі всієї України. На вході – перевірка. Окрім рамки та металошукача, перевіряють вміст сумок та паспорти.

Фото: www.volyn24.com

Фото: www.volyn24.com

Фото: www.volyn24.com

Фото: www.volyn24.com

Джерело: https://www.volyn24.com/news/123115-okupovanyj-policiieyu-centr-abo-iak-u-lucku-gotuyutsia-do-pryizdu-poroshenka-foto

0 Комментариев